• Dotazník pred nástupom do MŠ

•                                                                   DOTAZNÍK PRE RODIČOV
                                                           pred nástupom dieťaťa na predprimárne vzdelávanie
          Vážení rodičia,
          stojíte pred novou životnou udalosťou, kedy sa Vaše dieťa prvý krát stane dieťaťom materskej školy. Vzhľadom na to, že každé dieťa je individualitou, inak reaguje na nové životné udalosti, zmeny, ktoré sa v jeho živote udejú. Niektoré deti bez problémov nadviažu kontakt s cudzím človekom, kým iné zasa potrebujú čas, aby mu začalo dôverovať.

Zverujete nám to najcennejšie, čo máte – Vaše dieťa. Preto naším hlavným cieľom je, aby Vaše dieťa čo najľahšie zvládlo vstup do materskej školy a aby sa cítilo dobre a bezpečne.
          K tomu potrebujeme poznať osobnosť Vášho dieťaťa, čo je cieľom dotazníka.

Prosíme Vás, aby ste v každej otázke vybrali jednu - najvhodnejšiu odpoveď (označte X), prípadne sa vyjadrili na základe vlastnej skúsenosti.